Як підтримати служіння Української Лютеранської Церкви


Як можна підтримати фінансово Українську Лютеранську Церкву

Українська Лютеранська Церква існує виключно за рахунок добровільних пожертв та благодійних внесків. Усі надходження оформляються згідно чинного законодавства України та використовуються на статутні потреби УЛЦ, громад-членів УЛЦ та Семінарії УЛЦ. Всі наші організації внесені до Реєстру неприбуткових організацій України.  Жертводавці навіть мають право отримати певні податкові пільги для себе, маючи на руках документи (квитанції) про надання допомоги Українській Лютеранській Церкві (при щорічному декларуванні власних доходів).

Якщо ви знаходитеся у місті Києві і маєте бажання завітати до Канцелярії  УЛЦ, ви можете залишити вашу пожертву на підтримку Української Лютеранської Церкви у вигляді готівки (обов’язково вказуючи своє П.І.П.-Б. та поштову адресу, на яку вам буде надіслано корінець прибуткового касового ордеру про внесення пожертви).
Але найпростіше відправити вашу посильну підтримку для діяльності нашої церкви через будь-який банк на території України, використовуючи такі реквізити платежу:

Отримувач:  Єпископат (релігійний центр) Української Лютеранської Церкви
Код ЄДРПОУ отримувача:  21656348
Розрахунковий рахунок отримувача: 2600902303454
Банк отримувача:   КВ ЦФ ПАТ «Кредобанк» в м. Києві
МФО банку: 325365
Призначення платежу:  Добровільні пожертви на підтримку Української Лютеранської Церкви, без ПДВ.

Якщо ви знаходитеся за кордоном і маєте бажання допомогти УЛЦ, вам слід звернутися до бухгалтера Єпископату УЛЦ,  що вас проконсультує про порядок надходження добровільних пожертв з-за кордону, електронна пошта olenakor@ukr.net .

Немає коментарів:

Дописати коментар